čtvrtek 16. února 2012

Háčkovaná houbička

Děkuji Heleně - helen's home, helen's world  za návod, hned jsem se do nich pustila....a přidala jsem k tomu ještě jednu žinku:-)

...cituji: " super jednoduché, začneš třeba na 6 ŘO a háčkuješ stále dokola, do jedné dirky 3 krátké slouky, ono se to vlní a kroutí samo. Chce to měkkou přízi a neutahovat :o)"

9 komentářů:

 1. Hezký večer!
  Óóó... to je, panečku rychlost!!! Žínky jsou parádní, také jsem je u Helenky dlouho okukovala a netušila, jak začít! Díky Vám oběma mám sto chutí také je vyzkoušet! A mimochodem, ta druhá žínka je také moc povedená!
  Maru

  OdpovědětVymazat
 2. Mám taky chuť se do toho pustit. Jen mi doma chybí materiál. Budu se muset zásobit. Krásné žíňky!

  A.

  OdpovědětVymazat
 3. Šárko houbičky máš moc povedené,také jsem jejich kouzlu propadla.Dnes budu mít hodně podobný příspěvek :-))))))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky Šárko,

  jsem ráda, že jsi po těch 20 ti letech vzala do ruky opět háček, houbičky, pytlíček a chňapka jsou úžasné. Těším se na další Tvé návody. Eva

  OdpovědětVymazat
 5. Šárko, ty si mě tedy dostala! Jsi super rychlá a super šikovná, když ti stačil takový popis...Budu si muset dát pozor, jak co píšu, aby to nebylo tak halabala :o)
  Moc se ti povedly, měj se krásně!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Ta je nádherná ...kéž bych to uměla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amélie, díky, ráda Vám nějaké uháčkuji a zašlu. Stačí zaslat na e-mail adresu - saramar@seznam.cz. Jak barva se Vám líbí?

   Vymazat
  2. Dobrý den. Hledám na netu návod na háčkovanou houbičku do koupelny (Vánoce se blíží a je čas dělat dárky)...ale nemůžu žádný návod najít.
   Zde nabízíte, že mu je uháčkujete. Mohla bych vás poprosit o návod na výrobu a nebo odkaz kde návod najít?
   Moc vám děkuji. Přeji hezký den. Olga

   petrusovao@seznam.cz

   Vymazat
 7. Tyhle žínky jsou skvělé já našla návod na mimibazaru a už mám jednu do spodní koupelny a ted mě čeká druhá do horní koupelny:-)Michaela

  OdpovědětVymazat