neděle 26. února 2012

Houbičky

Tak se mi povedly další dvě, růžové, je to dárek. 
Fotit moc neumím, tak nevím, jak je možné, že při stejném denním světle na dvou různých místech je růžová pokaždé jiná.

Ale musím říct, že ani nevím, jak tento týden uběhl a jak se překlopil víkend zase na pracovní týden:-(. A to jsem ještě celý víkend malovala u rodičů v novém bytě, kam se budou do týdne stěhovat. Opravdu náročný týden, bez řádného odpočinku, a zítra začne ten kolotoč nanovo.

Chtěla bych být jen doma:-)
Ale kdo je doma chce zase mezi lidi a do práce.
Věčná nespokojenost:-)))
Já vím, už si nestěžuji:-))

Přeji ať se Vám vše vydaří:-)

8 komentářů:

 1. Krásné,už si musím také takové uháčkovat!Michaela

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné houbičky. Já už třetí rok křičím,že chci do práce.:-) Ale už se za chvilku taky dočkám a pak zase budu křičet,že bych byla raději doma.Je mi to jasné.

  A.

  OdpovědětVymazat
 3. šárko, hezké barvičky, já bych měla být spokojená, protože od jara do podzimu jsem v práci a v zimě jsem doma a tvořím, ale jo, jsem spokojená, hezký den,
  Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcel, tak toho bych taky chtěla jednou docílit, být v zimě jen doma, aby se mi po práci začalo stýskat:-)))), to ti závidím:-)

   Vymazat
 4. Šárko, tak nevím, máš pravdu vypadá to, že máš 4 :o) Tyhle světelné klamy dobře znám :o) Ale jsou povedené, jdou ti parádně!
  Měla jsi náročné dny, tak ti přeji alespoň klidný večer.
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Šári krásná práce, taky tvořím, snažím se, je to relax. Jsem na blogu začátečník, chtěla jsem se něco optat, můžete mi prosím prosím písnout?? Nabízím s dovolením tykání :-) Díky Marcela

  OdpovědětVymazat