středa 16. května 2012

Čepičky zase háčkované :-)

Tak mi to nedalo a znovu jsem zkusila pár čepiček. Ty pro Marušku, co jí byly akorát, a co mi je nevrátili, jsem nestihla vyfotit, tak někdy příště:-)
Tahle je malá, musíme ji zvětšit:-), a ta druhá je klučičí:-)A ještě pár úlovků z bazárku a blešáků, na které jsem zapomněla.
Lampu budeme muset trochu restaurovat, koupit knot a petrolej. Ale má druhá polovička mi zakázala ji zapalovat v bytě:-) Snad v létě na balkoně ji vyzkouším!


 Budík jsem si moc přála, chtěla jsem slyšet to tikání:-)


A tohle, ženy, to su já !!! Těší mě !
Před 40-ti lety :
a dnes:
 

....a tady tedy bez helmy:-), aby jste neřekli, že mlžím.......ale zase na oslavě!
(své vlastní, kterou jsem si i sama připravila, organizovala, uspořádala.....mých 40-cet let na tomto světě:-))

Mějte se krásně

9 komentářů:

 1. Ahoj Šári...také mě těší :-)Hezký večer Martina

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, nazdar Šárko, tak konečně vidím i Tvůj milý obličejík, ne jen výtvory Tvých šikovných ručiček... těší mě! LenkaH.

  OdpovědětVymazat
 3. Šárko,
  taky mě moc těší , víš , že jsi pěkná ženská :-)
  A ještě k tomu šikovná háčkařka !
  Díky moc za emailík a tvoji ochotu a budu se moc těšit :-)
  Ilona

  OdpovědětVymazat
 4. Šári, velmi pilná, krásná a háčkování ti jde na jedničku!!Lampa je moc pěkná, taky často chodím do bazarů, vždycky něco ulovím...měj se hezky. Elli

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Šárko,za prvé Ti gratukujik mládí!!!!!!!!!!!Za druhé jakou máš mašinu ?Mám motorky moc ráda,já mám malou a ještě teď nejezdí ,nikdo mi jí nechce opravit,mají o mě strach....za třetí hezké háčkování a jsi kočka !!!!!!Daja

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dajo, motorku nemám, a musím se přiznat, že motorky ráda nemám. Mám za to, že jsou moc nebezpečné. Tohle byly motokáry, čtyři kola, ty ano, ty můžu. Kdykoli.

   Vymazat
 6. Ahoj Šárka, čiapočky sa Ti vydarili. Pre mňa je háčkovanie španielska dedina, tak obdivujem všetky, ktoré takto vedia s háčikom narábať. No, Ty si riadna kočka. Ak máš narodky, tak prajem všetko naj, hlavne veľa lásky, s tou sa dá všetko premôcť. A máš u mňa na blogu ocenenie, tak sa preň zastav.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 7. Ženy, ženy, ženy, děláte mi velkou radost:-)....Děkuji za krásné komntáře:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Šári, ty jsi, ale samica. :-) Gratuluji ti ke kulatinám i k pěknému nákupu v bazárku, mě se ještě nepoštěstilo. :-( A abych nezapoměla čepičky jsou krásné. Hezký den, Simona.

  OdpovědětVymazat